Katuseplekk, teraskatus, plekk katus

Müüme ja paigaldame kõrge kvaliteediga plekk katuseid. Mitmekülgne profiili-ja toonivalik, Lisaks katuseplekile pakume veel ka vihmaveesüsteeme ja erinevaid aluskatteid ning soojustusmaterjale.

Pakume nutikaid ja elegantseid vihmaveelahendusi kõigile katusetüüpidele. Vihmaveesüsteemid koguvad teie katuselt vihmavee kokku ja tagavad vee eemalejuhtimise konstruktsioonidest. Meiepoolt pakutavaid vihmaveesüsteeme on lihtne paigaldada ja hooldada.

Uue katuse hankimisel on vaja mõelda ohutusele. Meie poolt pakutavad katuseredelid, sillad ja lumetõkked on usaldusväärsed, turvalised ja elegantsed.

Katuseprofiilid on jagatud kolme kategooriasse: valtsprofiilid (sh käsivalts), kivimustriga profiilid ja trapetsprofiilid.

Kiviprofiilid:

Trapetsprofiilid:

Ümar vihmaveesüsteem.

Pildid vihmaveesüsteemidest:

Katuse turvatooted.

Pildid turvatarvikutest:

Katuse aluskatted.

Katuse aluskatte põhiline funktsioon on kaitsta katuse aluskonstruktsiooni. Olulisim aspekt selle juures on katusekattest läbi pääsenud vee (kivi- või eterniitkatuse puhul) ja liigniiskuse (kondensatsioonivesi terasprofiilide puhul) ärajuhtimine.
Aluskatteid on erinevaid (hingavad/mittehingavad) ja õige valimine sõltub eelkõige katuse konstruktsioonist ning soovitavast tulemusest.

Hingav aluskate tuleb tema eesmärgipäraseks kasutamiseks paigaldada alati vastu soojustust, et konstruktsioonis oleks loodud eeldused rõhuvahede tekkimiseks.
Mittehingava aluskatte puhul tuleb alati tagada piisav tuulutus aluskatte mõlemal küljel, sest sarnaselt katusekattega, kondenseerub ka aluskatte alumisele küljele niiskus. Seetõttu ongi oluline kasutada just katusekonstruktsiooni tarbeks toodetud aluskatet, mitte tavalist kilet. Aluskatte alumisel küljel on spetsiaalne vettimav kiht, mis hoiab ära kondensatsioonivee aluskattelt konstruktsiooni või soojustusse tilkumise. Pakume ja soovitame kasutada aluskatteid, mille alumine, kiudkangast kiht on toodetud tekstiili baasil. Turul on levinud ka soodsamad, tselluloosi baasil toodetud vettimava kihiga aluskatted, kuid selliste aluskatete vettimav kiht muutub aja kulgedes rabedaks ning eemaldub aluskatte küljest.S